Kredi Park ‘ Blog !

Kredi Hesaplama

Tutar: TL Vade: Ay Oran:  % Taksit: 1.250 TL //

Devamı

İhtiyaç Kredisi Çeşitleri Nelerdir?

İhtiyaç Kredisi Çeşitleri İhtiyaç kredisi, kısa vadeli ve düşük tutarlı nakit ihtiyaçları karşılamak için gerçek kişilerin kullandıkları bir kredi türüdür. İhtiyaçlar ve talepler çeşitli olduğu için bankalarda ihtiyaç kredisinin birçok çeşidi mevcut. İhtiyaç kredilerinin daha kolay anlaşılması için temel olarak ipoteksiz ihtiyaç kredisi, ipotekli ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi olarak ana 3 guruba ayırmamız mümkün. Bu ayrımı yapmamız..

Devamı

İhtiyaç Kredisi Nedir? Nasıl Alınır?

İhtiyaç Kredisi Nedir? İhtiyaç kredisi basit anlamda, kısa vadeli ve düşük tutarlı nakit ihtiyaçlarımızı karşılamak için kullandığımız bir kredi türüdür. Son zamanlarda bankalarında teknolojik gelişmelere ayak uydurması ile birlikte banka şubesine gitmeden telefon veya internet yoluyla bile ihtiyaç kredisi kullanılmaya başladı. Hatta taksit yasakları ile birlikte cep telefonları için bile bankalar ihtiyaç kredisi vermeye başladı.   İhtiyaç kredilerini daha iyi anlayabilmek için bazı terimlerin ne an..

Devamı

Yuvaya Destek

   Geçmişten günümüze bütün nakit dönüşümlerinin gerçekleştirildiği bankalar yeri ve zamanı geldiğinde ihtiyaç sahiplerine geri ödeme gücüne göre krediler verebilmektedir. Verilen bu krediler çeşitli alanlarda kullanılmakta fakat geri dönüşünde bankaların uyguladığın faiz ve komisyonlar da buna paralel olarak değişik oranlarda olabilmektedir.  Konut kredisi almak için öncelikle ödeme durumu göz önünde bulundurulmalıdır. Alınan kredi karşılama or..

Devamı

İhtiyaç Kredisi Nedir

   Bankalar kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak için ihtiyaç kredisi adı altında bir kredi sunmaktadır. Bu ihtiyaç kredisi nedir ve kapsamı nelerdir. İhtiyaç kredisi; bankaların kişilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli olan nakit ihtiyacını sunmasıdır. Evlilik, eğitim, sağlık, tatil gibi gereksinimlerin karşılanması amacıyla kişiler ihtiyaç kredisi kullanabilmektedirler. İhtiyaç kredisi bankaların belirlediği şartlar doğrultusunda verilir.    Bankalar bazı dönemlerde kampanyalar dü..

Devamı

İhtiyaç Kredisinde Dikkat Edilen Noktalar

   İhtiyaç kredisi, bankaların tüketici kredisi ve bireysel kredi kullanımı kapsamında, evlilik, eşya alma, küçük ihtiyaçlar ve tatil gibi gereksinimler söz konusu olduğunda sundukları kredi seçenekleridir.    İhtiyaç kredileri genellikle birkaç bin liraya kadar sunulmakta ve oldukça az masraf ile evrak gerektirmektedir. Ayrıca bu kredi, bankaların önemli kalemlerinden bir tanesidir. Bankalar; rekabet, müşteri memnuniyeti sağlama ve başvuru sürecini hızlandırmak için cepten kredi ve ..

Devamı

Konut Alma Vakti

   Sürekli kira ödemekten sıkıldınız mı? Ev sahibinin bitmez tükenmez şikayetleri sizi üzüyor mu? Daha fazla üzülmenize artık gerek yok. Çünkü konut kredisi tam size göre! Birçok insan kendi evine sahip olmak ister ve bunu imkansız bulur, ama artık konut sahibi olmak imkansız değil. Kendi ihtiyacınıza göre kredinizi hesaplatmak istemez misiniz?     Bankaların size vereceği kredi miktarlarını öğrenmek ve online olarak işlem yapmak istemez misiniz? Hayalinizdeki evi almanızın ve huzura ermenizin z..

Devamı

İhtiyaç Kredisi

   İhtiyaç kredisine nakit kredisi de denmektedir. İhtiyaç kredisi gerçek kişilerin başvurup alabileceği bir kredidir. Ticari amaç dışında olan bütün gereksinimler için verilen kredi türüdür. Her insanın birbirinden farkı ihtiyaçları bulunur. Ama bunu yerine getirecek nakit parası olmayabilir. Bu gibi problemlerde bankalar ihtiyaç kredisi adı altında yardımlarına koşar. Bankalar tarafından verilen kredidir.     Bankalardan belli bir süre ve faiz oranında alınan borçtur kısacası. İnsa..

Devamı

İhtiyaçlarınız İçin Avantajlı Seçenekler

   Bireyler yaşamlarının her alanında farklı ihtiyaçlar içinde olabilmekte ve kısıtlı bütçeler bu konuda en büyük engel olarak karşılarına dikilmektedir. Hiç hesapta yokken karşımıza çıkan sağlık giderleri, düğün masrafları, ev-araba ihtiyaçları, işyerinizi kurmak-büyütmek için gereken bütçe aralıkları için kullanımlara özel, bankalar tarafından kredi imkânları sunulmaktadır.    En uygun kredi faiz oranları hakkında bilgi almak için araştırmalar yapılmal..

Devamı

Gel Hadi Sen De Ev Sahibi Ol

   Kiradan kurtulup kendi eviniz olsun istemez misiniz? Ev sahibi kiracı tartışmalarından sıkılmadınız mı? Kendi evim deyip evinizin kıyısına köşesine çivi çakmak istemez misiniz? Kimsenin dırdırı olmadan evinizde tamir yaptırmayı özlemediniz mi? Aybaşı da ne çabuk geliyor değil mi verdiğiniz kiraların paraların size bir geri dönüşü olmadığını da biliyorsunuz öyle değil mi? E o zaman hala ne duruyorsunuz konut kredisi alıp ev sahibi olmayı hiç düşündünüz mü?     Aynı kira öder gibi..

Devamı