Gel Hadi Sen De Ev Sahibi Ol

Gel Hadi Sen De Ev Sahibi Ol

   Kiradan kurtulup kendi eviniz olsun istemez misiniz? Ev sahibi kiracı tartışmalarından sıkılmadınız mı? Kendi evim deyip evinizin kıyısına köşesine çivi çakmak istemez misiniz? Kimsenin dırdırı olmadan evinizde tamir yaptırmayı özlemediniz mi? Aybaşı da ne çabuk geliyor değil mi verdiğiniz kiraların paraların size bir geri dönüşü olmadığını da biliyorsunuz öyle değil mi? E o zaman hala ne duruyorsunuz konut kredisi alıp ev sahibi olmayı hiç düşündünüz mü? 

   Aynı kira öder gibi ödeyin sizde ev sahibi olun düşük faizle en uygun konut kredisi alın hem kendi eviniz olsun hem de rahat bir nefes alın ev sahibinden kurtulun kendi evinizin dizaynını yapın. Çevrenizde ki olumsuz kredi anlayışlarına kulak asmayın geleceğiniz için paranızı kira öderken çöpe atmayın bu hayatta insanların çocuklarına bırakacağı en güzel hediyelerden birisidir mülk sahibi olmak ev alırken aldığınız kredi hayatınızda hiçbir değişiklik yapmayacak. Aynı ev sahibine öder gibi bankaya ödeyeceksiniz.

   İnsan bir kapıya gidip borç para isteyebilir. Ama o kapıya ikinci defa gittiğinizde utanırsınız sıkılırsınız para isterken özellikle bu parayı bir de ev almak için istiyorsanız iş tabi ki farklı bir boyuta geçiyor. Yarın karşınızda ki insan size benim paramla ev sahibi oldun benim paramla ev aldın dediği zaman ne diyeceksiniz tabi ki de hiçbir şey. Ama bankadan aldığınız parada böyle bir sorun yaşamayacaksınız. Sadece ödeme zamanınız geldiği zaman bankaya gidip borcunuzu yatıracaksınız.